KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İşimizde uzmanız İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Vizyon

Yusaka Enerji Vizyon olarak; Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

Misyon

Yusaka Enerji; Misyon olarak; Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.

Değerler

- Çevre Sorumluluğu
- İş Sağlığı ve güvenliği
- Yeşile Saygı
- Alan Eğitimleri
- Ar&Ge
- Müşteri Memnuniyeti

Kalite ve Güven

Başarının sadece insanlar ile mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Her zaman insanlarımızı geliştirmeyi ve onları mutlu etmeyi amaçlarız.

  • Kalite
  • Güven

Temiz Enerji Yaşam Enerjisiniz

Ülkemizin doğal enerji kaynaklarını erkin biçimde kullanarak enerji üretimine katkıda bulunmak amacıyla 2010 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, çalışanlarımızın motivasyonlarını ve şirkete olan bağlılıklarını ön planda tutarak, etkin ve etkili bir organizasyon oluşturmak,

Türkiye’nin Hidroelektrik Potansiyeli

Dünyada nüfus artısı, kentleşme ve sanayileşme olguları, küreselleşme sonucu artan ticaret olanakları, doğal kaynaklara ve enerjiye olan talebi giderek artırmaktadır.

Yusaka Enerji (Çakırman)

İşimizde uzmanız İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

YUSAKA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. ATATÜRK Mah. 373 Sokak No:1 ERZİNCAN

İletişim Formu

İletişim Detayları
E-Posta yusaka@besiktaslar.com.tr
Telefon: 0446 224 27 38
Faks: 0446 224 46 41

Copyright © 2017 Besiktaşlar Grup Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım:

Yukarı